Tifozet

An Ode to Curva Sud Milano for a Stunning 2018/19

AC Milan made a serious run at the UCL in 2018/19 after years of struggle, the team was greatly supported by the fans. Here’s a look at the beautiful tifos of the Curva Sud. Milan...

Sexy ref Claudia Romani risks fans’ anger after posing in AC Milan top

Fans were angered after Claudia Romani, 33, posted pictures online of her wearing the famous Rossoneri colours. She is qualified to officiate in Italy's Serie A and B divisions – meaning she could ref a Milan...

Fabiana Brito çmend Milanin, poza seksi për kuqezinjtë

Njihet si tifoze e zjarrtë e kuqezinjve, edhe pse braziliane. Modelja e “PlayBoy” ka gjithnjë diçka ekstra për t’u ofruar revistave të modës, por edhe tifozëve. ...

Më të lexuarat

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të...

HOT NEWS