Gossip

Fabiana Brito çmend Milanin, poza seksi për kuqezinjtë

Njihet si tifoze e zjarrtë e kuqezinjve, edhe pse braziliane. Modelja e “PlayBoy” ka gjithnjë diçka ekstra për t’u ofruar revistave të modës, por edhe tifozëve. ...

Stadiumi finales nje mrekulli!

King Abdullah Stadium Milan dhe Juventus do te luajne finalen e Superkupes ne Jeddah ne Arabine Saudite ne Stadiumin modern KING ABDULLAH STADIUM me kapacitet prej 62 mije vendesh ku pritet te...

Gezuar Ditelindjen Redondo!

Elegant dhe i mirëinformuar, student i drejtësisë dhe futbollist kampion. Kush, mua përfshirë, ka nisur të shikojë futboll në mesin e viteve ’90 e mban mend mirë emrin melodik Fernando Redondo, mesfushor simpatik në paraqitje dhe veprime te Real...

Zbulohet fanella e dyte nga Puma!

Siti zyrtar i specializuar per fanellat e klubeve Footyheadlines.com ka zbuluar fanellen e dyte qe skuadra kuqezi do te perdore per sezonin e ri!

Iniesta i thote lamtumire Barcelones!

Nje nga lojtaret me te mire ne bote ne rolin e tij Andres Iniesta i jep lamtumiren Barcelones pas 22 vitesh ne blaugrana. Mesfushori spanjoll ka qene dhe kundershtar i kuqezinjve per 11 ndeshje ku ne bilancin e tij ka: Ne...

Sot feston Costacurta!

Sot feston Ditelindjen nje nga legjendat e mbrojtjes kuqezi Billy Costacurta. Lojtari me nje karriere te pasur me kuqezinjte ka arritur te fitoje: Serie A 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆 Coppa Italia 🏆 Supercoppa Italiana 🏆🏆🏆🏆🏆 UEFA Champions League 🏆🏆🏆🏆🏆 UEFA Super Cup 🏆🏆🏆🏆 Intercontinental Cup 🏆🏆

Dite festimesh kuqezi sot!

Sot ne website zyrtar te Milanit jane publikuar dy data te rendesishme ditelindjesh. Sot feston nje prej legjendave kuqezi Ditelindjen Ricky Kaka. Nje prej futbollisteve me te preferuar ne ambjentet kuqezi. ‘Smoking bianco’ Nje nga lojtaret qe kane fituar gjithcka...

Nuk mund te mungonte…

Do donte te ishte ne fushe, por kartonat  nuk e lejuan. Bonnuci sebashku me familjen po ndjek nga stadjumi ndeshjen Milan - Napoli. Ai ka vendosur ta ndaje me ndjekesit e tij ne instagram ..

Nostalgjia Van Basten

Nuk eshte shume aktiv ne rrjete sociale. Por nga tifozet eshte me i dashuruari. Ish futbollisti i Milanit Marco Van Basten mesa duket eshte ndjere nostalgjik. Ne profilin e tij zyrtar ne instagram ka hedhur nje foto me ish...

Më të lexuarat

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të...

HOT NEWS