Galeria

Foto nga stervitja sot ne Milanello!

Milanello: Skuadra kuqezi eshte stervitur dy here sot nen urdherat e trajnerit Gattuso:

Më të lexuarat

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të...

HOT NEWS