Featured

Featured posts

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të lërë të lirë francezin. Klubi nga Firence ka javë që bën rezistencë, duke mos pranuar...

Interi dhe Milani “përplasin brirët” në merkato, derbi për gjigantin e Junajtid

 Pas përfundimit të sezonit futbollistik, derbi i Milanos mesa duket do të zhvillohet edhe në merkato. Sipas asaj që shkruan “ESPN”, të dyja klubet e Milanos, janë të interesuara për të njejtin objektiv. Bëhet...

ZYRTARE/ Milani publikon axhendën, ja kur luhet miqësorja me ekipin shqiptar

Tashmë është zyrtare. Klubi i Milanit ka zyrtarizuar ditën e sotme, axhendën për datën 10 gusht. Kuqezinjtë kanë pranuar ftesën e Feronikelit, dhe do të zbarkojnë në Kosovës pas rreth 1 muaji, për një takim miqësor.

Nga Xhixho te Kutrone, sa shumë dilema në “kantierin” Milan. Kuqezinjtë me makinë llogaritëse...

Le ta themi troç, pushimet për lojtarët e Milanit janë drejt fundit. Do të ketë nga ata që do të vonohen edhe pak sepse kanë qenë të impenjuar me kombëtaret, por shumica e organikës të martën do...

17 vjeç dhe 1.95m, Milani siguron pasardhësin e Donarumës

Në pritje të një goditjeje tjetër për ekipin e parë, Milani ka zyrtarizuar dje arritjen e akordit me danezin Andreas Jungdal. Lindur në vitin 2002, ai cilësohet si një portier me shumë talent, i...

“Urrejeni Milanin se luan me shqiptarët”, serbët e shfrenojnë fantazinë

Klubi i Milani zyrtarizoi ditën e sotme miqësoren që do të luajë më 10 gusht, ndaj Feronikelit në Prishtinë. Por, si edhe për arritje të tjera të futbollit në Kosovës, diçka të tillë nuk...

Goditja e tretë, Milani akord me “regjisorin” e Empolit

Pas Teo Hernandezit dhe Rade Kruniçit, Benaser është goditja e tretë e Milanit për këtë verë, por me shumë mundësi nuk do të jetë e fundit. Që nga dita e akordit me Milanin, Marko...

Best Sports Bloopers 2015 Funny Sport Fails Compilation

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence of my old master. I have traced the Rebel spies...

Best Funny Wins & Fails Compilation February 2015

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence of my old master. I have traced the Rebel spies...
video

Kim Kardashian Shows Off Deep Cleavage In Plunging Top & Mini

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence of my old master. I have traced the Rebel spies...

Më të lexuarat

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të...

HOT NEWS