Të fundit

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të...

An Ode to Curva Sud Milano for a Stunning 2018/19

AC Milan made a serious run at the UCL in 2018/19 after years of struggle, the team was greatly supported by the fans....

Merkato

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat...

Interi dhe Milani “përplasin brirët” në merkato, derbi për gjigantin e Junajtid

 Pas përfundimit të sezonit futbollistik, derbi i Milanos mesa duket do të zhvillohet...

Nga Xhixho te Kutrone, sa shumë dilema në “kantierin” Milan. Kuqezinjtë me makinë llogaritëse në dorë

Le ta themi troç, pushimet për lojtarët e Milanit janë drejt fundit. Do...

NA NDIQNI

381,831FansLike
34,309FollowersFollow
1,668FollowersFollow
123SubscribersSubscribe
- Advertisement -

HALL OF FAME

- Advertisement -
- Advertisement -

GOSSIP

Fabiana Brito çmend Milanin, poza seksi për kuqezinjtë

Njihet si tifoze e zjarrtë e kuqezinjve, edhe pse braziliane. Modelja e “PlayBoy” ka gjithnjë diçka ekstra për t’u ofruar revistave...

Sot feston Costacurta!

Sot feston Ditelindjen nje nga legjendat e mbrojtjes kuqezi Billy Costacurta. Lojtari me nje karriere te pasur me kuqezinjte ka arritur te fitoje: Serie A 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆 Coppa...

Iniesta i thote lamtumire Barcelones!

Nje nga lojtaret me te mire ne bote ne rolin e tij Andres Iniesta i jep lamtumiren Barcelones pas 22 vitesh ne blaugrana. Mesfushori spanjoll...

Dite festimesh kuqezi sot!

Sot ne website zyrtar te Milanit jane publikuar dy data te rendesishme ditelindjesh. Sot feston nje prej legjendave kuqezi Ditelindjen Ricky Kaka. Nje prej futbollisteve...

Nostalgjia Van Basten

Nuk eshte shume aktiv ne rrjete sociale. Por nga tifozet eshte me i dashuruari. Ish futbollisti i Milanit Marco Van Basten mesa duket eshte...

Më të lexuarat

Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të...

HOT NEWS

- Advertisement -